Konteyner Ev Planı

  0
  1

  Müstakil bir bahçe evi hayal edenler için, maliyet açısından ucuz prefabrik evler kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Betonarme bir yapıya sahip bir daire veya müstakil bir ev için ödemek zorunda kalacağınız miktarın çok daha düşük bir oranında sahip olacağınız tek katlı bir prefabrik ev, belirleyeceğiniz mimari görünüme göre hayal ettiğiniz evi tasarlamanıza izin verir. A’dan Z’ye her ayrıntıya karar verebileceğiniz ve çatıdan dış boya rengine kadar tasarım ve oda sayısı gibi durumlar sunabileceğiniz tek katlı prefabrik bir ev, daha sonraki süreçlerde alanı artırma veya planı değiştirme fırsatı da sunuyor.

  Konteyner Ev Planı

  Yaşam alanlarımız olan ev seçimlerimizde olduğu gibi, çeşitli iş alanları için ofis mimarisinde veya bina inşaatlarında tek katlı prefabrik yapı kavramı tercih edilebilir. Dubleks prefabrik konut fiyatlarını incelemek için bağlantıya tıklayabilirsiniz. Beton düz bir yüzeye döküldükten sonra estetik ve tek katlı prefabrik ev modelleri tasarlayacaksınız, tek katlı prefabrik evlere monte edilmiş, küçük ve minimal tarzda 40 m2’lik bir yaşam hayal edenler için 160 m2’den başlayarak bir ev planlamayı hayal edenler için alan genişliği artıyor. Her ihtiyaç için bir tasarıma sahip tek katlı prefabrik ev, istediğiniz alanın büyüklüğüne göre inşa edilmiştir.

  Prefabrik Ev

  Dış görünümü ile şık ve modern bir mimari yapıya sahip olduğu için, farklı tarzlarda tasarımlar zevkinize göre ortaya çıkabilir. Betonarme ve çok katlı büyük binalardan daha estetik görünümü ile sizi açacak tek katlı prefabrik bir evin tasarımı, kendi arazinize uygun gördüğünüz alan için bir bahçe teması oluşturmanıza da olanak tanır. Şehir hayatının sizi zorunlu kıldığı büyük binalar arasında doğaya dokunmadan yaşamak, prefabrik ev projeleriyle sona eriyor. Prefabrik evlerin özel tasarımı için bağlantıyı takip edebilirsiniz.

  Tek Katlı Prefabrik Ev

  Müstakil ev hayalin gelsin gerçek maliyeti ucuz tek katlı prefabrik evler prefabrik ev tek-hemen hemen herkesin evin sakin size mimari yapısı nedeniyle böyle bir fark özellikleri ile doğa içinde dinlenmek için geniş alanlar var müstakil bahçe ve teras seçeneği için özel olmanın rahatlığı maliyet açısından çok uygun sağlamak hissediyor musun, sadece rüya katlı seçenekleri. Tasarımı ve kullanışlı özellikleri ile fark yaratan tek katlı prefabrik ev seçeneği, betonarme müstakil bir eve sahip olmak için ihtiyacınız olan bütçeden çok daha az maliyet gerektirir.

  Prefabrik Ev Fiyatları

  Mimari tasarım estetik görünümü ile farklı bir hava yaratan tek katlı prefabrik ev, yüksek kaliteli malzemeler ve sağlam yükleme kullanımı için çok pahalı maliyetleri sayesinde betonarme yapılara göre doğal afetler gibi riskli durumlara karşı çok daha fazla dayanıklılık gösterir. Konteyner ev seçeneklerini gözden geçirmek için bağlantıyı tıklayabilirsiniz. Kelimenin doğduğu dil olarak kabul edildiğinde ülkemize ait bir dil olmadığı bilinmektedir. Prefabrik bir kelime anlamı olarak bakarsanız, birçok kısmı hazırlandı, birleştirildi ve kuruldu.

  Prefabrik Ev Fiyatları ve Modelleri

  Bu nedenle, prefabrik bir villanın özelliklerinin neler olduğu ve nasıl oluşturulacağı sorusunun cevabı, villanın parçalarının kapısının penceresinin bile kurulması ve tabii ki duvarların en önemli noktasının kurulum için fabrika tarafından hazırlanması gerektiğidir. Bu parçaları iki kat halinde monte etmek için gereken beton zemin, daha önce ölçülen ve getirilen prefabrik ev için gerekli malzemelere uygun bir boyut ve zemin olmalıdır. Prefabrik villa için uygun olan kapı duvar villa, hazır kullanılan ve planlanan ölçülerde fabrikadan önceden beton zemin dökerek uzay seti getirdi-gerekli malzemelerin.

  Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları

  Hazırlanmasından prefabrik villa yaratılması ve montajı ve montaj için kullanılacak gerekli malzemelerin hazırlanması üzerine kurulu. Şantiye havuzları ve prefabrik evler için uygun villa veya hastane ofis binaları olsun, istenen ve uygun zeminin bulunabileceği her yerde inşa edilebilir. İnşa edilecek gövde önceden belirlendiğinden, kurulumu daha az zaman alır. Genel olarak, betondan yapılmış bir konuttan çok daha ekonomik olduğu söylenir. Villanın parçaları fabrikada yapıldığından, parçaların montajı zaman açısından kar sağlar. İstenirse villada değişiklik yapılabilir.

  Steel Home Prefabrik Ev Hizmetleri

  Genişletmek isteyip istemediğinize bakılmaksızın ekleri de oluşturabilirsiniz. Modern inşaat pazarlarında, prefabrik villalar için gerekli malzemelere çok kısa sürede ulaşmak mümkündür. Kullanıcıların isteğine göre herhangi bir zamanda ısı ve ses geçirmez olarak ta kullanıcılarına sunulmaktadır. Avantajlara bakarsanız, istediğiniz boyutlarda bir ev yapacağınız yerin ölçümlerine ve ihtiyaçlarına göre prefabrik bir ev hazırlayabilirsiniz. Evinizi diğer yapılardan çok daha kısa bir süre için yaratabilirsiniz. En büyük avantaj, doğal afetlere, yani depremlere ve yer kaymalarına karşı daha dirençli olmalarıdır.

  Çelik Prefabrik Yapı ve Ev Hizmetleri

  Prefabrik evlerde, villanız için ihtiyacınız olan araçlar istediğiniz yere yerleştirilebilir. İstediğiniz herhangi bir görüntüde bir ev olabilir. Prefabrik villalar en az kırk yıldan altmış yıla kadar kullanıma açıktır. İstenilen sezonda kullanılmak üzere üretilen malzemeden üretilmiştir. Ahşap tasarımlı prefabrik dubleks ev modelleri Türkiye’de ilk kez, çift katlı prefabrik ev projelerimiz, Villa prefabrik tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilen ahşap tasarım uygulaması ile modern ve yenilikçi bir tasarım yaklaşımı çerçevesinde uygulanmaktadır. Ahşap tasarımlara ve renk seçeneklerine sahip fiyatlara sahip iki katlı prefabrik evler, zevkinizi yansıtan yaşam alanınızı yaratmanıza da olanak tanır.

  Steel Home Prefabrik Yapı Hizmetleri

  Konforlu iç planlamanın yanı sıra, iki katlı prefabrik evler, modern ve çarpıcı dış tasarımlarıyla mükemmel konut projeleri olarak öne çıkıyor. Ahşap desen uygulamasının tasarımını zarif hale getiren büyük pencerelerle keyifli anlarınıza ev sahipliği yapacak balkon ve teras bölümleri, çift katlı prefabrik evlerin göze çarpan dış tasarımlarını oluşturur. İsterseniz, modern ve yenilikçi bir çizgide dikkat çekici manzaraları ile mükemmel yaşam alanları sunan çift katlı özel tasarım prefabrik evlerimize ve projelerimize de bakabilirsiniz.

  Prefabrik Villa Fiyatları

  Pratik ve kullanışlı bir yaşam alanı çift katlı prefabrik ev prefabrik evler, bir aydan daha kısa bir sürede kurulmuş yapılar olduğu için inşaat ve işçilik süresi gibi uzun ve yorucu bir süre sunmaz. Fabrika ortamında üretilen malzemelerden yapıldığı için, inşaat süreci ve yenileme gibi sıkıcı bir süreci kapsamaz, bu nedenle hızlı bir şekilde kurulur ve kurulur. Oldukça kısa sürede kaliteli ve dayanıklı malzemelerle iki kattan oluşan büyük bir ev planını gerçeğe dönüştüren çift katlı prefabrik evler, pratik bir yaşam alanı olarak öne çıkıyor.

  İki Katlı Prefabrik Ev

  Fabrika ortamında üretilen malzemelerle kurulum için sağlanan çift katlı prefabrik evler, işçilik ve inşaat sürecinde oluşabilecek hata marjını içermez, kolayca sökülebilir ve taşınabilir. Hızlı ve pratik çözümlerle kullanışlı bir yaşam alanı inşa etme fırsatı sunan bu yapılar, zaman içinde ortaya çıkabilecek ihtiyaçlara göre de kolayca yapılabilir. İhtiyaçlarınıza göre belirleyebileceğiniz metrekare büyüklüğündeki prefabrik konut fiyatları, bütçenizi zorlamadan uygun bir maliyetle metrekare cinsinden geniş ve konforlu bir yaşam alanına sahip olma fırsatı sunar.

  Çift Katlı Prefabrik Ev

  Metrekare geniş atmosferini belirleyebileceğiniz çift katlı prefabrik evler, geniş oda planlaması istediğiniz ölçüde, diğer yapılara kıyasla çok düşük maliyetleriyle büyük bir avantaj sunuyor. Ortalama 80 m2’lik bir alanla başlayan çift katlı ev projelerimiz, 160 m2’lik bir alana kadar çeşitli seçeneklere sahiptir. İhtiyaçlarınız ve konforunuz göz önüne alındığında, bir ev tasarlamadan önce yaşam alanınız için hayal ettiğiniz metrekare boyutunu seçebilir, hem bütçenize hem de zevkinize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Prefabrik evler modüler yapıya sahip evlerdir. Modüler yapılar, tek tek parçaların birleştirilmesiyle oluşturulan ve herhangi bir zamanda demonte edilebilen sistemlerdir.

  Prefabrik Villa

  Demonte olarak üretilen evlerimiz kaynaklı olmayan cıvatalı sistemle üretilmektedir. Bu şekilde, montajı çok kolay gerçekleştirilir. Bununla birlikte, beton zemin dışında betonun kullanılmadığı prefabrik evinizi büyütmek istediğinizde, bunu çok kolay ve kısa sürede yapabilirsiniz. Aynı zamanda prefabrik ev sisteminizi başka bir yere taşıyabilir, isterseniz veya ihtiyacınız varsa, evinizi kısa sürede kolayca yeniden kurabilirsiniz. 1986 yılından bu yana, inşaattan sağlığa, dünyanın her yerine, özellikle kendi ülkemize kadar her sektörde farklı amaçlar ve ihtiyaçlar için kullanılabilecek yapılarımızı sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

  Steel Home

  30 yılı aşkın endüstri tecrübesi ve bu alanda uzman ekiplerle, her alanda her ihtiyaç, her zevke ve her bütçeye uygun olarak tasarladığımız prefabrik ev modellerimizi web sitemizde görebilirsiniz. Modellerimiz arasında her aile ve bölgeye uygun tek katlı ve dubleks modellerimiz bulunmaktadır. Tek katlı prefabrik ev modellerimiz 28 m2’den 149 m2’ye kadar tek odalı, iki odalı ve üç odalı olabilir. Dubleks villa tipi prefabrik modellerimiz 91 m2’den 148 m2’ye kadar geniş bir tasarım yelpazesine sahiptir. Salonun iki veya üç veya daha fazla mutfak odası ile bir veya ayrı olduğu modellerimiz var.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here