Hakkımızda

Steel Home Hakkında!

Hakkımızda

21 Yıl Önce Sektöre Hizmet Vererek Başladığımız Bu Yolculuk Son 5 Yıldır Yaptığımız Birikimlerin Sonucu Olarak İş Veren Olarak Sektöre Ve Çalışanlarımıza Dolaylı Olarak Ailelerine Ve Ülke Ekonomimize Katkı Sunarak Devam Etmekteyiz. Yaklaşık 65 Ülkeye Yaptığımız İhracatlar, Tamamladığımız Projeler İle Bugün Sektörün Ve Müşterilerimizin Tüm İhtiyaçlarını Karşılayabilmekteyiz. Dünyada Gelişen Son Teknolojiyi Kullanarak Bir Çok Ülkeye Başta Amerika Rusya Almanya Hollanda Azerbaycan Yunanistan Romanya Bosna Hersek Çekya Venezuella Slovakya Bulgaristan Cezayir Kosova Libya Montenegro Angola Gibi Ülkelerde Yaptığımız İhracatlar Ve Bitirdiğimiz İşler İle Biz De Varız Diyoruz.

Steel Home - Prefabricated Build Technologies

Geçmiş den Bugüne Yeni Teknolojilerin Yakından Takipçisi Olarak Devam Ettiğimiz Bu Yolda Yurt İçi Ve Yurt Dışında Müşterilerimizin İstek Ve Talepleri Dogrultusun da kaliteli Hizmeti En profesyonel Çözümleri Kaliteli Ve Ekonomik Ürün Yelpazemizi En Hızlı Şekilde Sunmak Müşteri Memnuniyetini Hedefleyen Kalite Anlayışıyla Her Geçen Gün Büyümeye Devam Ediyoruz.

Hakkımızda

Dünyamız daki Savaşlar Ve Doğal Afetler Gibi Durumlardan Doğan Ve Acil İhtiyaç Haline Gelen Yeni Yerleşim Alanları, Okul Hastane, Toplu Konutlar Ve Şantiye Mobilizasyonu Gibi Yapıların Daha Ekonomik Daha Güvenli Ve Daha Hızlı Bir Şekilde İnşa Edilebilmesi İçin Üretim Tesislerimizde Gece Gündüz Demeden Çalışmayı Amaç Edindik.1999'dan Bu Yana Yürüttüğümüz Faaliyetlerimiz De Bize Katkılarını Sunan Tüm Çalışanlarımıza Ve Müşterilerimize Şükranlarımızı Sunarız.

Hızlı Menu

WeCreativez WhatsApp Support
Fiyat Almak İçin Mesaj Gönderin!
👋 Müşteri Temsilcisi
WhatsApp chat