Çelik yapıdan yapılan çeşitli şekil, genişlik ve büyüklükteki yatay depolara çelik hangar ve depolar denir. Çelik hangar alüminyum ve demir kaplama yöntemleri kullanılarak yapılan ve birçok açıdan örnek teşkil edecek yapı görünümündedirler. İçerisinde bulunan soğuk hava deposu ve kullanılan seksiyonel kapılar ile ısı ve nem kaybı önlenmektedir. Bu şekilde istenilen derecedeki soğutma ve saklama işlemi yapılabilmektedir. Çelik hangar ve depolar özellikle herhangi bir depreme karşı dayanıklılığı ile ön plana çıkan birinci sınıf çelik yapılarla inşa edilmektedir. Dayanıklı ve yıllarca kullanabileceğiniz depolar günümüzde de birçok müşteri tarafından tercih sebebi olmaktadır. Hangarlar genellikle hava alanları, çeşitli iş yerleri, şantiyeler, fabrika ve büyük atölyeler de üzerleri kapalı çelik yapılardan inşa edilen depo veya bakım alanı olarak kullanılmaktadır.

Çelik Hangar ve Depolar Nedir?

Günümüzde baktığımızda karşımıza çıkan birçok özellikteki hangar depo modelleri firmamızda mevcut olarak bulunmaktadır. Hangarlar, istenilen yükseklik ve genişlikte belli başlı model ve tarzlarda yapılmaktadır. İnsanlarında beklentilerine uygun hangar depo yapımı ile çelik depo imalatı yapmak mümkündür. Steel Home ailesine birinci sınıf ürün kalitesinde, yalıtımlı ve yalıtımsız olarak depo yaptırma şansınız mümkündür. Ayrıca çelik yapı hangarlarda bilinen modellerin aksine, müşterilerimizin istediği tarzda model ve tasarımlar yapmakta mümkündür. Çelik hangarlarımız bütünüyle çelik malzemelerden üretilmektedir. Tasarladığımız çelik hangarları üç boyutlu şekliyle müşterilerimizin görüntüsüne ve hizmetine sunmaktayız. En çok yapılan çelik hangar depo modellerine baktığımızda ise, birçok açıdan avantajı bulunan 200 m2 prefabrik depo modelinin müşterilerimiz tarafından tercih edildiğini görmekteyiz.

Çelik Hangarlar

Hafif çelik hangar, soğukta şekil verilerek ve çelik profillerden oluşturulan taşıyıcı duvar, döşeme ve çatı panellerinin gerekli yöntemlerine uygun bir şekilde birleştirilmesi sonucu yapılır. Hafif çelik malzemenin nakliye açısından kolaylığı ve hafif çelik malzemenin kaliteli olması piyasanın hafif çelik hangar yapımına yönelmesini sağlamıştır. Bu yapılarda ayrıca geri dönüşümde mümkündür. Firmamızdaki çelik hangar fiyatları diğer yapı malzemelerine göre müşterilerimize ekonomik açıdan da bir tasarruf imkânı sağlamaktadır. Böylelikle müşterilerimiz en uygun fiyata istediği kalite de bir hafif çelik depo ve hangar sahibi olabilmektedir. Hangar yaptırmak istemeyip de ikinci el olarak bir hangar sahibi olmak isteyen müşterilerde satılık sahibinden çelik hangar yapılarına ayrıca bakabilirler.

DEĞERLENDİRME
Steel Home
Önceki İçerikModül Kabin Nedir?
Sonraki İçerikSteel Home Hakkında!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here